Këto janë planet e Albatritit në karrierë për vitin 2020

By

Albatrit Muqiqi është treguar shumë i sinqertë në një intervistë dhënë për Prive të shtunën që kaloi.

Këngëtari shqiptar i cili së fundi publikoi një baladë të titulluar “Fotografia” mirëpo e pranoi se këtë vit që po shkon ai nuk mund të fokusohej në muzikë aq shumë sa do të dëshironte për shkak se ishte i përkushtuar kujdesit për fëmijët e tij.

Mirëpo vitit 2020 po vjen dhe Albatriti premtoi se do ta shohim më shumë në skenë me prurje të reja.

Se me kë do të bashkëpunoi ai, cilat këngë të vjetra të babit po risjellë dhe në cilin zhanër muzikor do fokusohet më shumë na e thotë vet Albatriti.

Ndiqni intervistën e tij të plotë në videon e mëposhtme.

 

Artikuj të ngjashëm