Ky është projekti më i ri i Enis Bytyqit

By

Ditën e sotme pat prurje të reja nga shumë artistë, e ndër ta edhe Enis Bytyqi.

Para disa kohësh ai kishte paralajmëruar se po punon në projekte të reja dhe sot u publikua kënga e tij më e re.

Projekti titullohet “Habibti” i cili pason projektin e tij “Kujtime”, këngë kjo mjaft e pëlqyer nga fansat e artistit.

Kënga është realizuar edhe vizualisht dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm