Destinacioni përrallor i pushimeve të Neki Emrës

By

Pushimet e Shtatorit, idealet për artistët shqiptarë e kanë përfshirë edhe Neki Emrën.

Pas një sezoni të ngjeshur me mbrëmje muzikore e ahengje, këngëtari i ka rezervuar një javë vetes.

Me personin e zemrës, Neki ka nisur pushimet.

Por cili është destinacioni? Një që do e donim të gjithë, pa dyshim!

Këngëtari i njohur ka marrë rrugë drejt Punta Canas të Republikës Domenikane, destinacion përallor tropikal.

Paraprakisht, fytyra publike të tjera e kanë frekuentuar poashtu këtë vend, teksa nga lista veçojmë Getin e Marinën dhe Luana Vjollcën me të dashurin, Krenar Çoçajn. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm