Rita Ora jep një lajm dhe kujton Kosovën me këtë imazh të veçantë (FOTO)

By

Ardhja e saj në Kosovë do t’i mbetet gjatë në kujtesë.

Rita Ora u bë pjesë e 10-të vjetorit të pavarësisë Kosovës, duke interpretuar në koncertin e madh që u organizua për dekadën e parë të shtetësisë.

Ajo ka postuar disa imazhe të pa publikuara më herët nga avioni privat me të cilin ateroi në Prishtinë.

Madje përmes këtyre imazheve tha se këtë të shtune do të sjellë diçka speciale dhe në Inatagram shkruan se fotografitë janë realizuas derisa po fluturonte për në Kosovë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm