Këto janë dhuratat më të reja për Kallashin (FOTO)

By

Ajo pranon dhurata relativisht shumë shpesh. Disa prej tyre janë tejet luksoze si makina e aksesorë por të tjera mund të jenë të thjeshta e me vlerë të madhe për të.

Kallashi është ‘pajisur’ së fundmi me veshje ushtarake dhe qorape që promovojnë armët e zjarrit automatike AK 47.

Valltarja sidomos muajve të fundit është fiksuar shumë pas AK 47-ve duke postuar madje në rrjete sociale imazhe të të brendshmeve me figurë të tillë.

Shtrohet pyetja, a ka Kallashi një AK 47 të vërtetë ?! /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm