Besim Dina martohet sonte? (VIDEO)

By

Kushdo që e ndjekë ndër vite ka një ‘hall’ të konsiderueshëm – ‘rehatimin’e tij

Fjala është për humoristin Besim Dina i cili shpesh komentohet mbi jetën e tij private dhe faktin që akoma se ka gjetur personin e zemrës.

Me këtë fakt, ai shpesh parodizion edhe në emisionin e tij por sonte, duket të ketë shkuar një hap më tej.

Në episodin e dytë nga starti i ri në Klan Kosova, humoristi duket të ketë inskenuar martesën e tij, duke i hequr këtë peng ndjekësve të tij të shumtë.

Se çka realisht ka bërë Besimi, na mbetet ta kuptojmë në pak minuta, nga ora 21:00 në Klan Kosova ku mes tjerash, rrëfim ekskluziv do ketë nga lideri i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj i cili vjen në një tjetër dimension. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm