Prindërit dhe vëllai e befasojnë Bebe Rexhën në skenë (VIDEO)

By

Bebe Rexha dje festoi ditëlindjen e 30-të.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, lëshoi këngë të re dje si dhuratë për fansat e saj.

“Not 20 Anymore” titullohet projekti i ri muzikor i shoqëruar me videoklip.

Në këtë ditë të veçantë, Bebe nuk anuloi koncertet dhe për 30 vjetor ishte duke performuar kur edhe iu bë një surprizë shumë e bukur.

Prindërit dhe vëllai i saj e befasuan në skenë.

Përveç kësaj, shumë artistë të njohur ishin brenda videos së përgatitur duke thënë fjalët më të mira për këngëtaren./Prive.al

Artikuj të ngjashëm