Ja e vërteta e raportit mes Beyonce dhe Rita Orës (FOTO)

By

Lemonade ishte ajo që trazoi në të vërtetë edhe mendjet e fansave të të dy këngëtareve shumë të suksesshme si të Beyonces ashtu edhe Ritës.

Spekulime mbi trazirat e ciftit Beyonce Jay Z si pasojë e tradhëtisë së këtij të fundit me Rita Orën shkaktuan shumë zhurmë.

Por është vetë Rita ajo që natën e mbremshme i dha fund gjithëqkaje sa i përkët këtyre spekulimeve. Duke ndarë një foto direkt nga mbrëmja Met Gala mbishkrimi i së cilësh ishte më së i aferm duke ju referuar me “Family” Rita konfirmon atë që kishte deklaruar që në fillim të karrierës së saj, që Beyonce është përson shumë i rëndësishëm në jetën e saj./PRIVE.AL/

083c682b115cb09af8066d1690c6f4379af46533618a08a576aa7fe670c962aa_full

Artikuj të ngjashëm