Këto janë momentet e paharruara në jetën e Diona Fonës (VIDEO)

By

Diona Fona ka treguar se cilat janë ‘5 datat’ më të rëndësishme, njëkohësisht të paharruara në jetën e saj.

Këngëtarja e cila ka qenë goxha aktive gjatë pandemisë, ishte përball Liberta Spahiut në ‘5 datat’ për të treguar shumëçka nga jeta dhe karriera e saj.

Pse e la Londrën për Prishtinën?

Ndiqni videon më poshtë dhe do të kuptoni shumë gjëra nga Diona./Prive.al

Artikuj të ngjashëm