Këto janë detajet e këngës së re të S4MM

By

S4MM së shpejti do të sjellë projektin e ri muzikor.

Së bashku me Dj PM dhe Dj Dagz ai ka bashkuar forcat për këngën e re.

“Tinzake” quhet projekti i ri muzikor, i cili do të publikohet së shpejti.

Këtë e bëri të ditur S4MM, përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ku ndau dhe disa sekuenca nga kënga e re.

Më poshtë mund ta shihni postimin e tij të plotë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by S4MM (@samirs4m)

Artikuj të ngjashëm