Adelina Tahiri do t’i kushtojë këngë djalit të saj (VIDEO)

By

Adelina Tahiri do ta realizojë një këngë kushtuar djalit të saj.

Këngëtarja nuk ka synim që projekti të shndërrohet në hit por t’i tregojë përjetimet dhe ndjesitë gjatë gjithë shtatzënisë.

Adelina do të bëhet nënë për herë të parë vetëm edhe pak muaj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm