Nesër kënga e re e Elvanës: Ja kujt do ti këndoj!

By

Të shtunën e shkuar këngëtarja Elvana Gjata festoi ditëlindjen mes miqëve të saj, duke promovuar kështu dhe mini albumin me 11 këngë, që mban titullin “3”.

E për publikun, kësaj “EP” do ti paraprij një videoklip, trailer-i i së cilës tashmë është publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Kënga është e zhanrit baladë, dhe teksti i saj flet për një dashuri të humbur.

E shtuna e kësaj jave, përkatësisht në ora 20.05 do të bëhet publikimi i saj./Prive.al

“3” Neser 20:05 Exclusive @topchannelalbania

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm