Ja çfarë po bëjnë Vedati, Stresi dhe Artani pak orë para finales së madhe

By

Finalistët e Big Brother VIP Kosova, Vedati, Stresi dhe Artani kanë kaluar sot ditën nën emocione të mëdha, dhe jo vetëm.

Ata po ashtu edhe kanë kënduar këngë patriotike, derisa gjendeshin në pjesën e tryezës së bukës në shtëpinë “Vëllait të Madh”.

E për t’i dëgjuar të tre konkurrentët finalistë duke kënduar, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm