RITA ORA PUSHTON ‘BILLBOARD AWARDS’!

By

Pavarësisht që një revistë amerikane ka thënë që duhet shumë punë për Rita Orën të jetë e suksesshme në Amerikë, ajo i’a tregoi të kundërtën.

Të dielën u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve ‘BillBoard’ në Las Vegas e tapetin e kuq të saj e pushtoi Rita Ora – shkruan Daily Mail.

Përderisa u paraqit në këtë festë muzikore, Rita e ka gati videoklipin e radhës të titulluar ‘Poison’ dhe do të publikohet nesër./Prive.al

rita ora 28CCF6F100000578-0-image-m-61_1431910993595 473845556 473845546

Artikuj të ngjashëm