Sonte në Prive, materiale shumë interesante (VIDEO)

By

Edhe kjo javë e fillim marsit në Prive, ju argëton pa masë në ditën e parë të fundjavës.

Emisioni numër një i shoubizit në vend i drejtuar nga Liberta Spahiu, sjellë materiale që u dedikohen artistëve shqiptarë, me fokus në jetën personale e karrierën e tyre.

Protagonistë të kësaj jave janë Leonora Jakupi, Fifi, Shkyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu e edhe festa e madhe e ditëlindjes së Big Mamas.

Na ndiqni, me fillim nga ora 19:00 /Prive.al

Artikuj të ngjashëm