Kur të gjithë i kthehen punës, ja çfarë bën Luana (FOTO)

By

Në momentin që nis shtatori, nis edhe një fillim i ri për shumë njerëz. Pushimet kana mbaruar, vera nis e zbehet dhe gjithçka i kthehet rutinës së zakonshme.

Por jo për Luana Vjollcën.

Një vajzë e bukur dhe e famshme si ajo, ka tjetër përditshmëri e stil jete.

Përderisa të gjithë i kthehen punës, Luana Vjollca po bën pushime në Jamaica, bashkë me motrën e saj Marina Vjollcën dhe dhëndrin Getoar Selimin.

Deri më tani, Luana është paraqitur e vetme në të gjitha fotografitë por, kjo s’do të thotë që atje është e pashoqëruar.

Bukuroshja përflitet për një lidhje të mundshme me biznesmenin kosovar Krenar Çoçajn, por një gjë e tillë s’u konfirmua asnjëherë. /Prive.al

?

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

 

Artikuj të ngjashëm