Mirsa Kërqeli shtatzënë!

By

Këngëtarja e njohur e super e famshme dikur, Mirsa Kërqeli, ka kohë që është distancuar nga muzika aktive, duke i’u përkushtuar kështu jetës private dhe familjes.

Ajo zgjodhi të vazhdojë jetën larg Kosovës më saktësisht në Kanada pranë bashkëshortit me të cilin ka kohë që gëzon edhe një djalë.

Por duket se ajo nuk e ka plan të ndalet vetëm me një fëmijë pasi që përmes një fotografie të publikuar në Instagram ajo ka njoftuar se është përsëri shtatzënë.

Prive kohë më parë e ‘riktheu’ atë përsëri në ekranet televizive përmes një storie të cilën mund ta shikoni më poshtë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm