‘Fshatarja ime’ nga Ermali e Ledri, tashmë e publikuar në Youtube

By

Në koncertin e 50 vjetorit të karrierës të Sabri Fejzullahut, Ermali dhe Ledri interpretuan për të parën herë një remake të hitit të pavdekshëm ‘Fshatarja ime’.

Ashtu sic paralajmëroi Prive, kënga ishte paraparë të publikohej për audiencën e gjerë dhe një gjë e tillë ka ndodhur sot.

Në versionin audio, dyshja kanë lançuar sot në Youtube bashkëpunimin që sjell këtë këngë të shumë viteve më parë, të përshtatur në trendin e 2018-tës.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm