Këtë javë në Prive: Materiale ekskluzive dhe zbulimi i të fshehtave (VIDEO)

By

Emisioni numër një i shoubizit në vend, edhe këtë javë sjellë materiale origjinale për të famshmit shqiptarë.

Gazetarët e Prive, këtë javë sjellin “50-të pyetjet” me Blerim Muharremin, “60-të sekonda” me Drenusha Xharrën, intervistë me Ramadan Krasniqin dhe Dren Abazin.

Këtë të shtunë, flasim edhe për Eurovision, a ka gjasë ndonjëri nga shqiptarët të rrëmbejë çmimin e  parë?

Ndiqeni të shtunën në ora 19:00 në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm