Rikthimi surprizë i Florit: Kënga e re, çështje minutash!

By

Flori Mumajesi ka tash e disa muaj që i mungon skenës muzikore shqiptare me projekte dhe koncerte.

Por, pritja merr fund sonte përfundimisht.

Për të gjithë ju që e keni çuar nëpër mendje se kur Flori kthehet me projekt të ri, kantautori ka zbuluar kohën.

Sot në orën 18:58 publikohet kënga ‘Thjesht të du’ e cila e rikthen Mumajesin me një baladë pas gati një viti nga ajo e fundit.

Jemi gjithë sy e veshë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm