Vedat Bajrami nderohet si “Ambasador nderi Kosovës” për 15 vitet e tij në skenë (FOTO)

By

Një punë aq e madhe dhe të qenurit pranë njerëzve të vendit të tij për 15 vite rresht me humorin dhe sarkazmën përmes të cilit jo rrallë herë ironizonte me problemet socio-ekonomike dhe jo vetëm.

Është Vedati i stupcave ai që përherë ofroi humorin e tij aq të pëlqyer për të gjithë masën.

Aktori dhe humoristi përmes një postimi në rrjete sociale ka bërë me dije që është pikërisht merita e popullit të tij ajo që ka bërë që ai të nderohet me çmimin “Ambasador nderi i Kosovës”/PRIVE.AL/
13151906_571642076340783_5467093146632337717_n

“Falemnderit për Qmimin Ambasador i Made in Kosova
Ky qmim është merit e Popullit tim i cili na përkrah që 15 vite”

Artikuj të ngjashëm