Getinjo dhe jeta romantike: Reperi na i thotë të gjitha

By

Së fundmi i ftuar në NIN me Alaudin Hamitin ishte edhe reperi ferizajas, Getinjo.

Në këtë intervistë reperi na foli zbuloi shumë detaje të jetës së tij për herë të parë. Po ashtu, ai adreson për herë të parë fjalët se ai ishte në burg.

Por gjatë intervistës krahas jetës profesionale, ai flet edhe për jetën e tij romantike dhe dashurinë.

Ndiqni të plotë intervistën e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm