Kështu e uron Dafina Zeqiri nënën e saj për ditëlindje (VIDEO)

By

Sot ka festë në familjen e Dafina Zeqirit.

Këngëtarja njoftoi se nëna e saj, feston ditëlindjen dhe sigurisht urimi publik për të nuk mungoi.

Ajo hyri në Instagram për të postuar një video duke e puthur nënën dhe duke shkruar: “Urime ditëlindjen Jeta Ime”.

Videoja është parë më shumë se 100 mijë herë dhe ka marrë urime të shumta.

Ndryshe, Dafina ka postuar vazhdimisht për Shqipërinë këto ditët e fundit pas tragjedisë që ndodhi atje kur tërmeti la të vdekur 41 persona dhe lëndoi më shumë se 650 të tjerë./Prive.al

View this post on Instagram

Urime Ditlindja Jeta Ime! @buqimeli

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm