Ministri Faton Peci flet për jetën e tij bashkëshortore me fjalët më të bukura

By

Javën që lamë pas, Arbër Zeneli kurorëzoi dashurinë me Dafinën me një dasmë të madhe në Mitrovicë.

Ndër të ftuarit ishte edhe ministri Faton Peci me bashkëshorten e tij.

Ende pa nisur dasma Peci u ndal për një intervistë të shkurtër të Prive për t’i uruar futbollistit martesën dhe të na tregonte pak për jetën e tij bashkëshortore. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm