Cozman i bie pishman, kthehet përfundimisht tek ‘dostat’ e vjetër (FOTO)

By

Në fillim të Janarit, reperi Cozman pushtoi portalet me një reagim publik në të cilin bëri të ditur se po pauzon nga muzika, i zhgënjyer mes tjerash edhe nga miqtë e tij.

“S’po muj mo me fake repera, me fake repera, me bullsh*ta. Këta nuk ishin kërkah” – dëgjohej teksa thotë Cozman i cili poashtu premtoi një start të ri.

View this post on Instagram

I Don’t Break Down Easily…💯

A post shared by COZMAN (@cozman) on

Mirëpo, gjatë rrugës, Cozman duket të ketë ndërruar mendje dhe ka zgjidhur mospajtimet me ‘Babastars’.

Sinjalet e para u dhanë kur kënga e tij u publikua në kanalin zyrtar të label-it në Youtube teksa u vulosën sot.

Përmes një selfie diku në Europë, Cozman ka dhënë mesazhin e qartë – ai është më ‘Babastars’ se kurrë.

Krah Getit, menaxherit Sahiti, Majk e Marshal Jungle, reperi i njohur duket të ketë lënë përfundimisht pas krahëve mospajtimet me miqtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm