Capital T merr mbështetje nga krimineli më i bukur në botë (VIDEO)

By

Jeremy Meeks – njihet si ‘krimineli më i bukur në botë’.

Disa vite më parë, ai u arrestua për armëmbajtje pa leje, dhe kur fotografia e tij doli në internet, u bë virale.

Pas burgut, Meeks mori shumë oferta për reklama dhe përfundoi në pasarelat e modës.

Së fundmi, Jeremy befasoi shqiptarët pasi mbështeti njërin prej këngëtarëve më të suksesshëm të vendit tonë – Capital T, për këngën “Across the World” në bashkëpunim me reperët Cliqme dhe Koach2.0.

Një video e publikuar në Instagram nga Cliqme, modeli iu bënë thirrje fansave që ta dëgjojnë këngën e cila u publikua një muaj më parë./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BhzWKTmAbsd/?taken-by=cliqme

Artikuj të ngjashëm