Rina Balaj ka nevojë për sugjerimet tuaja

By

Rina Balaj ka ndërmend të bëjë në ndryshim.

Jemi mësuar ta shohim me modele te ndryshme flokësh, e sidomos ngjyrash. Por tani reperja ka hasur në një dilemë. Nuk është e sigurt se cila ngjyrë i përshtatet asaj më së bukuri.

Kështu që ajo hyr në llogarinë e saj në Instagram, për të kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj.

Ajo u kërkoi atyre të votonin mes “të kuqes” dhe “të kaltrës”. Dhe tani mbetet të shihet kur Rina të debutojë me ngjyrën e re të flokëve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm