Aurela Gaçe tregon detajet e albumit të ri

By

“Veten dua gjallë” është balada e fundit që solli Aurela Gaçe që do të jetë pjesë e albumit të ri të saj.

Ky album vjet pas 8 vitesh diferencë nga i fundit që solli, dhe do të ketë të paktën 10 këngë.

Mbi të Aurela tregoi në intervistën e fundit dhënë për Prive duke zbuluar dhe detaje të tjera.

Artikuj të ngjashëm