Kështu dukej Edona Llalloshi 25 vjet më parë (VIDEO)

By

Edona Llalloshi është kthyer pas në kohë.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, ndau një video nga perfomanca e saj e realizuar plot 25 vite më parë.

“ Po ju sjelli edhe një video incizim nga arkiva ime…
Kënga ,,Nën flokët e tua’’ #1995”, ka shkruar ajo poshtë videos.

Ndryshe, ditë më parë Edona tregoi për Prive që sa kohë agjëron dhe se si ndjehet gjatë këtij muaji të shenjtë të Ramazanit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm