Modelja dhe aktorja e famshme i japin fund romancës!

By

Cara Delevingne dhe Ashley Benson i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Cara Delevingne and Ashley Benson

Burime të shumta për People konfirmuan se modelja dhe aktorja u ndanë në fillim të Prillit.

Delevingne dhe Benson ishin parë së pari kur u fotografuan duke u puthur në aeroportin Heathroë të Londrës në gusht të vitit 2018, dhe që atëherë lidhja e tyre kishte qenë publike.

Burimi: People

Artikuj të ngjashëm