Rita Ora nuk njihet pa make up (Foto)

By

Këngëtarja Rita Ora ka qenë sërish në qendër të medies britanike. Këtë herë jo për projektet muzikore por për paraqitjen e saj.

Disa imazhe të shkrepura nga paparazzi kanë përfunduar në portalet e Anglisë të cilat shkruan se ajo nuk njihet fare pa make up.

Po ashtu ata kanë krahasur shqiptaren me dhe pa make up.

Ndërsa ajo që mbahet mend ditëve të fundit nga Rita është prezenca e saj në trojet shqiptare për dasmën e mikut të saj të ngushtë./Prive.al

rita pa make up 1

Artikuj të ngjashëm