Dafina infektohet me COVID-19

By

Në këtë valë të re të përhapjes së virusit SARS-CoV-2 në vend, ndër të prekurat është edhe këngëtarja Dafina Zeqiri.

Lajmin e ka konfirmuar vetë ajo përmes një postimi në rrjete sociale.

Mësohet se Dafina është karantinuar bashkë me të dashurin e saj, DJ Geek dhe bëjnë pjesë në rastet e lehta të simptomave të virusit.

Të shkuara! /Prive.al

TAIPEI CITY, TAIPEI, TAIWAN – 2019/10/26: Two men walking hand in hand at the 2019 LGBT Pride Parade in Taipei. (Photo by Alberto Buzzola/LightRocket via Getty Images)

Artikuj të ngjashëm