Pushimet vazhdojnë për Sinanin dhe Andrrën

By

Vetëm pak javë më parë ishin për pushime në një prej destinacioneve më mahnitëse.

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani shënuan ditëlindje në Singapor, për të vazhduar më pas në Australi ku këngëtarin e priste edhe një tur koncertesh.

Por, pushimet asnjëherë nuk janë tepër!

Familja ka marë rrugë drejt Turqisë ku po pushojnë në një prej resorteve luksoze e ku i ka gjetur edhe festa e Fitër Bajramit për këtë vit.

Fotot e ndara me ndjekësit në rrjete sociale nuk kanë mungua. Çifti, si gjithmonë, për mësysh! /Prive.al

Eid Mubarak ❤️ @sinanhoxha_ Dress: @andrracouture

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι ❥ (@andrradestani) on

Artikuj të ngjashëm