Dafina Zeqiri ju sfidon të shprehni kreativitetin tuaj

By

Dafina Zeqiri po ju sfidon të shprehni kreativitetin tuaj duke krijuar video me këngën e saj më të re “A je pendu”.

Ajo po e quan #ajependuchallenge dhe ju mund ta realizoni në platformën sociale Triller.

Këtë e bëri të ditur përmes llogarisë së saj në Instagram ku ajo publikoi një video të saj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm