Kështu do duket Yllka Kuqi në klipin e bashkëpunimit ndërkombëtar (FOTO)

By

Pak ditë më parë, Prive.al ju njoftoi për një bashkëpunim ndërkombëtar të këngëtares Yllka Kuqi.

Kjo e fundit do të sjellë një bashkëpunim me Cengiz Elmas dhe një tjetër artist Baby Brown, të njohur në tregun muzikor turko-gjerman.

Ky projekt në refren do të ketë të përfshirë një prej këngëve tradicionale shqiptare.

E duket se numërimi prapa për këtë projekt ka filluar.

Së fundmi, është xhiruar edhe videoklipi I kësaj kënge dhe fotografitë e shkëputura nga xhirimet, ua sjellim më poshtë. /prive.al

Artikuj të ngjashëm