Ryva Kajtazi flet për mëmësinë: Ja si e përshkruan ndjenjën e të qenit nënë (VDIEO)

By

Këngëtarja Ryva Kajtazi u bë nënë para tete muajsh dhe solli në jetë vajzën e saj të parë.

Fëmija i çiftit Fidan dhe Ryva, ia ka mbushur jetën me lumturi këngëtares ndërsa ajo javë më parë dha një intervistë për Prive, ku rrëfeu se çfarë ndjesie i ka sjellë ndjenja e të qenit nënë.

Vajza e Ryvës quhet Dorela, ndërsa ajo e tregon edhe se nga i erdhi ideja për emrin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm