Këto materiale ju presin të Shtunën në Prive (VIDEO)

By

Prive edhe këtë javë vjen me përplot materiale interesante.

Gazetarët e Prive, Vlorijan Halili dhe Artan Telaku sjellin intervista me personazhe të njohura.

Se kush është protagonist i këtij edicioni të Prive dhe çfarë ju pret më konkretisht, zbulojeni përmes promos së mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm