Këngëtarja shqiptare në pritje të fëmijës së dytë

By

Pas fëmijës së parë, nuk vonoi shumë, këngëtarja shqiptare pret të bëhet nënë për herë të dytë.

Drenusha Latifi e cila është shkëputur tashmë nga muzika, është gati për lindje, me bashkëshortin e saj Atilla.

Modelja dhe burri i saj, jetojnë tash e një kohë në Malmo të Suedisë.

Videoja e mëposhtme ka detaje të tjera./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm