Kështu duket Rona Nishliu në muajt e fundit të shtatzënisë (FOTO)

By

Edhe pak muaj, Rona Nishliu do të bëhet nënë.

Këngëtarja është shtatzënë me fëmijën e saj të parë dhe ajo publikoi një fotografi në Instagram duke na treguar se nuk ka shumë shumë në peshë dhe se pritja e ëmbël e ka zbukuar goxha.

Rona hyri në llogarinë e saj për ta uruar babanë për ditëlindje.

“Gëzuar 60 babushki”, ka shkruar ajo nën imazhin e postuar.

Rona nuk e ka zbuluar ende gjininë megjithatë ne I urojmë muaj të mbarë dhe fëmijë të shëndetshëm./Prive.al

View this post on Instagram

Gëzuar 60 babushkiiiii 🎂❤️

A post shared by R O N A N I SH L I U (@rona1shliu) on

Artikuj të ngjashëm