Sara Hoxha publikon fotografi të reja nga 29-vjetori i saj

By

Para disa ditësh, Sara Hoxha festoi ditëlindjen e 29-të. Kësaj here ajo po festonte si nënë, dhe urime të shumta nuk munguan.

Në nder të saj u organizua edhe një festë e madhe me shumë fytyra publike dhe bashkëshorte të artistëve e futbollistëve.

Ditëlindja e Sarës bashkon gratë e të famshmëve

Gjithashtu, Sara gjatë ditës ka publikuar një sërë fotografish nga festa e ditëlindjes së saj.

“Kurrë, kurrë mos u rrit”, përshkruan ajo albumin e fotografive që ka ndarë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Artikuj të ngjashëm