Fjolla Morina flet për të parën herë për të dashurin

By

Fjolla Morina ishte e ftuara e sontme në pjesën e dytë të emisionit NIN në Klan Kosova. Ajo promovoi projektin e ri të saj dhe Elinel i titulluar ‘Trileqe’ që në ditët e para nga publikimi ka pasur tejet sukses.

Këngëtarja theksoi faktin se e kishte pritur suksesin por jo deri në këtë masë kur kënga tash po i afrohet pothuajse një milionë klikimeve.

Ajo foli edhe për lulet dhe unazën që mori dhuratë pak kohë më parë për të cilat raportuam në Prive.al

Fjolla tha se është tejet e lumtur momentalisht teksa partneri i saj nuk dëshiron të jetë i përmendur si fytyrë publike kurse për planet tjera do të njoftoj me kohë.

Në rrafshin artistik, këngëtarja tha se në muajt në vazhdim do të publikoj dy projekte tjera në të cilat siç zbuloi për NIN do shfaqet si repere. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm