Dedikimi i Albanit për Miriamin e vajzën, do t’ua rrëmbejë zemrat

By

Mëngjesi ka nisur i bukur për këngëtarin Alban Skënderaj.

Skënderaj i cili para dy ditësh mori çmimin nga KULT për Këngën e Vitit, “Unë dhe Ti”, e përderisa i këndon dashurisë kaq bukur, ai është edhe një baba e bashkëshort i përkushtuar.

Këngëtari ka publikuar këtë të enjte një fotografi në profilin e tij në Instagram, ku shihen Miriam Cani dhe vajza e tij Ameli.

Ndërsa, është përshkrimi ai që i jep kuptim çdo gjëje në këtë imazh.

“Esenca e jetës”, ka shkruar Albani, duke i përshkruar dy vajzat e jetës së tij, si vet kuptimin e saj. /Prive.al

“Esenca e jetes“ ❤️❤️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Artikuj të ngjashëm