Këngëtarja kosovare prezanton të dashurin dhe i bën deklaratën romantike

By

Këngëtarja kosovare që erdhi nga Suedia për të ndjekur karrierën në Kosovë, e ka zbuluar të dashurin e saj.

Bëhet fjalë për Tringa Kay e cila tashmë i ka publikuar disa këngë solo e bashkëpunime.

View this post on Instagram

#TK🌹 @norarrahmani_mua @zone.hair

A post shared by TRINGA KAY️️️️️️️ (@tringakay) on

Ajo ka befasuar kur në profilin e saj në Instagram, ka publikuar një fotografi duke u përqafuar me të dashurin e saj, identitetin e të cilit megjithatë ka zgjedhur ta mbajë të fshehur.

“Jeta është më e bukur kur e ke dikë me të cilin i ndanë momentet më të mira të jetës tënde. Faleminderit që kujdesesh për mua”, ka shkruar ajo, duke i fshehur fytyrën të dashurit të saj. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BqxsUgaA7Dp/

Artikuj të ngjashëm