Yll Limani e risolli klipin e këngës “Prej se jena nda” dhe në të ka ca fëmijë të adhurueshëm

By

Kënga super hit e këngëtarit Yll Limani, tani ka edhe një tjetër klip dhe është i adhurueshëm.

Këngëtari e ka realizuar edhe njëherë një video spot të këngës “Prej se jena nda”, me valltarët simpatikë të “Dream House Academy”.

Dy vogëlushë bukurosha, vallëzojnë për mrekulli me ritmet e këngës së Yllit, ndërsa në klip merr pjesë edhe vet këngëtari.

Hidhjani një sy!

Artikuj të ngjashëm