SONTE PUBLIKOHET S’JENA MO

By

Dueti mes Ghetto Geasyt dhe Majkut nga Babastars do të publikohet sonte.

Kënga e titulluar S’jena mo, siç kanë bërë të ditur reperët, do të jetë gati për publikun në ora 21.

Kënga ka temë dashurie, kurse për videoklipin është kujdesur produksioni Entermedia. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm