Këngëtarja sot feston njëzet vjetorin e lindjes!

By

Eshtë kjo këngëtarja shqiptare Eni Koci, ajo e cila sot feston feston ditën e lindjes, ku mbush plotë dy dekada jetë, përkatësisht 20 vjec.

Ajo duket se orët e para të kësaj dite ka vendosur që t’i pres pikërisht në bregdet, ku nga video e postuara sot nga vet ajo, duket se brenda saj mbizotëron një lumturi e madhe.

Ditëlindja ime e 20-të.Shumë dashuri për familjen dhe shokët e mi, që e bënë këtë ditë speciale përfekte.Faleminderit të gjithë fansave dhe miqve për urimet.Ju dua.’- ka shkruar këngëtarja në llogarinë e tij në Instagram.

Gjithashtu ajo ka postur edhe një video ku këngëtari Arif Dushaj, ku i këndon pikërisht Erës në qytetin e Londrës ku edhe këngëtarja aktualisht edhe po kryen studimet e saja./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm