Kaq shumë e dashuron Adonisi Teutën? Ja çfarë dhurate Shën Valentini i ka bërë ai

By

Syrin e bashkëshortes e ka stampuar përjetësisht në trupin e tij.

Bashkëshorti i Teuta Krasniqit, Adonis Morina, ka vendosur që në mesin e tatuazheve të tjera që ka në trup, ta përjetësojë edhe dashurinë për gruan e tij.

Image result for teuta dhe adonisi

Trajneri i fituesit me të cilën aktorja ka prej tri vitesh e martuar dhe bashkë kanë një vajzë, e ka stampuar syrin e Teutës në shpinën e tij dhe aty dallohet lehtë ky tatuazh.

Siç duket këtë dhuratë ka vendosur t’ia bëjë ai gruas së tij për Shën Valentin dhe thënë të drejtën është goxha dhuratë.

Fundja duhet ta dashurosh shumë dikë sa ta përjetësosh një pjesë të tijën në trupin tënd.

Artikuj të ngjashëm