Gjëja e parë që bëri Blero me të mbërritur në Prishtinë!

By

Eshtë ky këngëtari Blerim Muharremi, ose ndryshe i njohur edhe si Blero, ai i cili këto ditët e fundit ishte në ishujt grek, në Santorini, së bashku me partneren e rij Afronën, ku edhe kalun një pushim së bashku.

E dje këngëtari ka mbërritur në Prishtinë, vendin ku edhe jeton, dhe që gjëja e parë që ka vendosur Blero të bëjë është të takohet me vajzën e tij, Tarën.

Ai në një nga llogaritë e tij sociale ka shpërndarë një foto të Tarës, ku shihet se gjenden në një nga kafenet e prishtinës,ku edhe i drejtohet si ‘Dashuria ime’, dhe që duket se Blero ka ndier mungesën e saj gjatë këtyre ditëve./Prive.al/

13617453_10201725357691511_301761862_n

Artikuj të ngjashëm