Robin Krasniqi zbulon emrin e veçantë të djalit

By

Boksieri Robin Krasniqi dhe modelja bukuroshe Marigona, janë bërë prindër për herë parë muaj pas dasmës së tyre të madhe.

Në jetë erdhi një djalë dhe me anë të postimeve në rrjete sociale u bë e ditur se nënë e bir gëzojnë shëndet të plotë.

Ndërkaq me një tjetër postim së fundmi zbuloi edhe emrin e të porsalindurit. Teksa në postim falenderoi të gjithë për urimet ai njoftoi se e kanë quajtur të birin Meyson Robin Krasniqi.

Më poshtë postimi i plotë. / Prive.al

https://www.instagram.com/p/CifobMvDPF3/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Artikuj të ngjashëm