Këngëtarja e njohur kosovare shërohet nga Covid-19!

By

Në javët e fundit të Nëntorit, këngëtarja e njohur Diona Dona përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se ka rezultuar pozitive me virusin COVID-19.

Përpos kësaj bëri edhe një thirrje sensibilizuese për të pasur kujdes të shtuar.

Mirëpo tashmë kur ka kaluar dy javët, Diona e ka tejkaluar virusin dhe i është kthyer normalitetit e po ashtu punëve që i kishin ngelur në gjysmë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm